Poszukuje dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Poszukuje dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Pragnę podszkolić swoje kwalifikacje związane z trenowaniem osób w fitness klubie. W branży pracuje już parę lat. Parę late temu odbyłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od ostatniego szkolenia upłynęło już wiele czasu i spostrzegłem u siebie luki w wykształceniu. Kocham to co robię i pragnę to robić jeszcze lepiej. Tak, więc szukam dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez prawdziwych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Poszukuje dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Witaj, bardzo ciekawe szkolenia oferuje placówka ECS ze stolicy. Zatrudniają profesjonalną kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi szkoleniowcy, którzy prowadzą tam szkolenia instruktorskie Obrazek - ich nazwiska mówią same za siebie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz link do ich strony internetowej: maskownica na grzejnik - na 100% znajdziesz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w stolicy. Ja doradzam zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam zaliczyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmowy kontrolowa - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości