Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na rzetelnego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do paru, ale ceny mają z kosmosu. Od 150 do 320 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, nie wiem do kogo dzwoniłeś ale jest to wyciąganie kasy na maksa od klienta. 250 zł za wyczyszczenie komina to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie w domu jak udrażnia 2 kominy i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za usługę sto czterdzieści zł. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie znaleźć normalnego kominiarza to sprawdź na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na pewno znajdziesz dobrego specjalistę. Ja często właśnie w taki sposób szukam ludzi do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmowy kontrolowa - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości