Poszukuje sprawdzonej firmy z Warszawy, która wykona alarm w domu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Poszukuje sprawdzonej firmy z Warszawy, która wykona alarm w domu

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 15:26

Witam, potrzebuje rzetelnej ekipy monterów do zainstalowania systemu alarmowego w domu jednorodzinnym pod Warszawą. Chciałbym użyć urządzeń marki Satel - poczytałem o tym sprzęcie i wydaje się być optymalnym wyborem. Pragnę także połączyć system alarmowy z innymi urządzeniami w domu. Myślałem o podłączeniu go do rolet zewnętrzny, aby po jego aktywowaniu automatycznie się opuszczały. Czytałem także, że można użyć czujników monitorujących temperaturę w pokojach. To doskonale sprawdziło by się podczas mrozów do podgrzewania domu kiedy nas w nim nie ma. Jak widzicie wymagania są znaczne i stąd potrzeba dobrych monterów, którzy podołają wyzwaniu.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Potrzebuje sprawdzonej ekipy w Warszawie, która wykona system alarmowy w domu

Postautor: adriansola » 06 cze 2016, 15:29

Cześć, naprawdę masz wygurowane wymagania odnośnie systemu alarmowego. Przeważnie nikt nie robi połączenie systemu alarmowego z innymi urządzeniami. Zadzwoń do nich: http://trans-sat.pl znają się na swojej pracy i pracują na terenie Warszawy. Ale ciężko mi jest napisać czy podejmą się takiego zlecenia. To co masz ochotę zrobić jest dość skomplikowane i z pewnością nie będziesz chciał użyć do tego specjalnie przygotowanych systemów - są bardzo kosztowne. Wtedy należy kombinować i przerabiać dostarczone przez innych producentów. A to jest już kłopotliwe.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmowy kontrolowa - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości