Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest powodem, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Posiadam spory kłopot z moją stroną internetową. Od pewnego czasu systematycznie obniża się w wynikach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Kiedyś na hasło stomatolog Radom była na samej górze wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby poprawić obecną sytuację. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i przekazywały znaczną moc stronie WWW. Dlatego dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety stomatologiczne tworzą odnośniki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem wysoko. Możesz też próbować samemu promować swoją stronę, ale tu trzeba posiadać wiele wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Rozmowy kontrolowa - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości