Tkaniny dzieciece sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, że każdy biznes odpowiednio przemyślany może przynieść dochód jego inwestorom. Na samym początku należy podkreślić fakt, iż sklep internetowy winien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie zbliżony towar. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam opieranie biznesu jedynie o sprzedaż w Internecie. Wiele czytelników zada pytanie, dlaczego mam takie zdanie?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Na początku powinniśmy określić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa danina dla ZUS to rząd 1100 zł za miesiąc.

Kolejny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w przeglądarce internetowej. Umyślnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Wracający do promocji strony w Internecie. Powinno się wybrać frazy do promocji. Przykładowo dla sklep z tkaninami dziecięcymi opłata za miesiąc to wydatek od 150 do 180 zł. Tego rodzaju fraz musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego należy doliczyć inne wydatki związane z reklamą. Należą do nich także marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na hasło: polar minky sklep internetowy nie pojawią się z dnia na dzień. Tak więc w początkowej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne może być Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty związane jest dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Cena za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie może sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Rozmowy kontrolowa - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość